Continental

Blisko stuletnia historia marki Continental pozwoliła na zdobycie niesamowitego doświadczenia, którego efektem są niezawodne zegarki Continental – nowoczesne naręczne czasomierze w ponadczasowym stylu. Powstała w 1924 roku marka od 1993 roku jest włączona do grupy EVACO, co spowodowało wzrost sprzedaży i ilości zadowolonych klientów na całym świcie. Szwajcarska marka Continental oferuje zegarki damskie i zegarki męskiew klasycznym stylu, oparte na szwajcarskiej precyzji, dokładności i dbałości o najmniejsze detale. Znak SWISS MADE zobowiązuje do utrzymywania jak najwyższej jakości w oferowanych produktach.
Zegarki męskie Continental to oryginalne produkty, których ponadczasowy design utrzymany został w klasycznym stylu. Eleganckie modele męskie posiadają okrągłe stylowe koperty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej o dużej wytrzymałości, uzupełnionej stalową bransoletą bądź paskiem ze skóry naturalnej gwarantującej wysoki komfort podczas użytkowania. Minimalistyczne, klasyczne tarcze, jakie posiadają zegarki męskie Continental, chroni odporne na zarysowania szkło szafirowe.
Każdy zakup w naszym sklepie pakowany jest w oryginalne, stylowe opakowanie oraz dołączamy podbitą i wypisaną kartę gwarancyjną. Wszystkie zegarki męskie Continental z naszej oferty to oryginalne produkty.